Luxusný drevený fotoalbum – Dub

(1 recenzia zákazníka)

109.00

Jedinečný drevený fotoalbum v kombinácii dreva a kože je originálnym miesto pre uchovanie Vašich spomienok. Fotoalbum je ručne šitý jednou niťou a tak niekoľkokrát prejde našimi rukami, pokiaľ sa dostane ku Vám. Fotoalbum z dubového dreva je kombinovaný s pravou kožou. Na fotoalbume sú použité najkvalitnejšie materiály, tak aby Vám v ňom Vaše spomienky vydržali na veky. Na fotoalbum sa náchadza vzor stromu, ktorý symbolizuje plodnosť, znovuzrodenie a nesmrteľnosť.

Vo fotoalbume sa nachádza 40 obojstranných strán. Fotoalbum má formát A4. Zmestí sa Vám doňho min. 160 fotografií formátu 10x15cm. Na zadnej strane fotoalbumu sa náchadza vrecko z pravej kože. Uchytenie fotoalbumov je prostredníctvom kvalitnej kovovej mechaniky a otváranie je vytvorené z kože v kombinácii s kvalitným šitím. Fotoalbum k Vám príde zabalený v krabici, v originálnom vrecúšku Treaf na drevenej slame.

Typ *

Gravírovanie

V poznámke uveďte "Text Gravírovania" a miesto, kde bude text vygravírovaný.

Vzor poprosím zaslať e-mailom na obchod@treaf.sk

Farba papiera *

Príslušenstvo k fotoalbumu

Fotorožky, fotolepky, popisovač...

Cena produktu:
Doplnkové možnosti:
Celkovo:
 

1 recenzia k Luxusný drevený fotoalbum – Dub

  1. erika.nukovicova

    Fantastický darček pre mňa. Originálne balenie, plátené vrecúško chráni povrch fotoalbumu pred poškodením. Dizajnové prevedenie fotoalbumu zaujme na prvý pohľad. Veľkým plusom sú obojstranné biele strany, na ktoré sa dajú napísať/zachytiť spomienky danej fotografie. Rozhodne to nie je klasický fotoalbum, odporúčam každému. P.S. Komunikácia s obchodom je veľmi príjemná a ústretová.

Pridať recenziu